Příště poslouchejte někdy o prázdninách. Dáme vědět předem. Sledujte facebook

Epizoda 6: Horká kaše s bazénem

Kdo slíbí bazén, vyhraje volby. To je klišé, které si velkomeziříčští politici v posledních dvaceti letech mezi sebou říkali. Jenže pak tuto myšlenku vzala skupina politických amatérů vážně a postavila na ní existenci celé jedné kandidátní listiny v minulých volbách.

Dopadlo to naprostou katastrofou. Tak strašlivě tlačili na pilu i městskou kasu, že jim přestali veřit nejen koaliční kolegové, ale i vlastní lidé.

Jak to vypadá s krytým bazénem dnes? Radnice bez velkého halasení a vytrubování našla místo i cestu, jak se k nějakému důstojnému koupání postupně dopracovat. Nebude to hned, ale zase to nebude stát majlant.

Mimochodem, tentokrát byl docela ostrý i Martin a poprvé uslyšíte v kavárně Meziřečí i zvukomalebný brněnský výraz šméčko. Takže to stojí za to!

Tady máte slíbený odkaz a ukázku toho, jak v žádném případě nemají začínat velké městské projekty:

Všem, kdo jste se těšili na debatu o sociální demokracii s historicky prvním hostem kavárny Pavlem Blažkem, se omlouváme. Pavel Blažek nestihl domluvené natáčení kvůli pracovnímu vytížení. Pozvali jsme ho na příště, tak věříme, že to vyjde!

PS: Při zveřejňování téhle epizody myslíme na Jirku Michlíčka, který teprve před pár hodinami náhle zemřel. Nejlepší Petrosův kamarád, skvělý chlap který bude šíleně chybět nejenom rodině a přátelům, ale taky Velkému Meziříčí a místní politické scéně. Šibal, který nás při přípravách Kavárny Meziřečí nejednou navštívil, povzbudil a pobavil. Sbohem a díky za všecko!