Příště poslouchejte někdy o prázdninách. Dáme vědět předem. Sledujte facebook

Kavárna Meziřečí

Zvukový podcast (nejen) o Velkém Meziříčí, pro Velké Meziříčí a z Velkého Meziříčí.

I v malé politice se denně odehrávají velké příběhy. Drama ve světle reflektorů jeviště ale není vůbec nic proti tomu, co se děje v zákulisí. Chcete se do šaten herců politických tragikomedií také podívat? A navíc s průvodci, kteří se doopravdy vyznají a říkají vše naplno a bez obalu?

Kavárnu Meziřečí založil v druhé polovině roku 2021 politický marketér a analytik Martin Kaman s bývalým kolegou z branže Petrosem Martakidisem. První epizodu odvysílali 6. prosince 2021 a společně pak natočili ještě 37 dílů pořadu, který se stal jedním z nejdůležitějších zdrojů informací o veřejné správě ve městě.

Poté, co se Martin Kaman stal v roce 2022 aktivním politikem, z kavárny dobrovolně odešel a nahradila jej Adéla Šoukalová, která už v podcastu působila jako příležitostný host a poté stálý komentátor.


Adéla Šoukalová

Glosátorka politiky, která má opravdový vhled, ale zároveň dokonalý odstup. Předsedkyně místní TOP 09, ale bydlí i pracuje úplně mimo město, takže si může dovolit nebrat ohledy na městské aktuální války a sítě historických křivdiček.

Petros Martakidis

Kdysi novinář a rozhlasový zpravodaj, poté tvůrce volebních kampaní a PR strategií politických stran. Dnes už několik let v politickém důchodu. Kritik, satirik a cholerik.


Zakladatel a doživotní čestný člen

Martin Kaman

Autor analýz a strategií pro firemní i politické kampaně. Expert na moderní komunikaci. Moderátor bytových seminářů o veřejné správě i politice. Bývalá klidná síla meziříčské kavárny.